Hakkımızda

Bizi Ayıran Özellikler

Funfact 4

Deneyim

10 Yılın Üzerinde Avukatlık Tecrübesine Sahibiz

Funfact 2

Şeffaflık

Müvekkillerimizi Bilgilendirir ve Bize Kolayca Ulaşmalarını Sağlarız

Funfact 1

Güven

Objektif Bilgi Aktamı ile Öngörülebilir Sonuçların Çıkmasını Sağlarız

Practice 4
0 +

Başarıyla Sonuçlanan Davalarımız

Practice 5
0 +

Müvekkillerimiz

Practice 1
0 +

Danışanlarımız

REFERANSLARIMIZ

Müvekkillerimizin Değerlendirmeleri

Senim Tanay Karakuş

Mahkeme sürecinde izlediği tutum ve haklarınızı en ince ayrıntıya kadar korumak istemesi noktasında ise çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bıçaksırtı bir davayı kazanmamda emeği büyük olan Yaşar Bey'e çok teşekkür ederim.

Nurcan Kocaman

Hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bu zor evrede Yaşar bey çıktı. Sonuç odaklı ilerleyip kısa sürede çözüme ulaştırdı ve hak kaybına uğramamı engelledi. Eğer Yaşar bey olmasaydı ben bu süreci asla sağlıklı ve doğru bir şekilde yönetemezdim.

Faruk Tosun

Son derece ilgili, sabırlı ve tecrübesiyle çok donanımlı bir avukat. Boşanma davalarında yaşanan stres ve moral bozukluğunu iyi yönetebilen ve anlayan bir yaklaşım içinde. Desteklerinden ötürü son derece memnunum.

Hakan Şahinöz

Avukatlara karşı olan önyargı mı yıkan, dava dilekçelerine müvekkilinin beklentisi çerçevesinde en iyi şekli veren, doğru çıkan öngörüleri ile size yön veren, net dönüşler yapan, kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduğum avukattır.

Gizem Erdem

Tecrübesi ve bilgisi ile ne yapmanız gerektiğini bilmediğiniz zamanlarda sizi doğru şekilde yönlendiriyor. Kendisi ile çalışmış olmaktan çok memnunum. Kaliteli ve profesyonel bir boşanma avukatı arayan herkes için tavsiye ederim.

Reza Nofar

I had a great experience, at the beginning when I was too hesitated and needed some confidence, talking to him and providing me the details, he really calmed me down by his professional and long term perspective comments. recommended lawyer.